Texpo 2012 Tekstil Fuarı - Mimsan Grup

Texpo Fuarında Mimsan Rüzgarı !

Yıllık 1 milyar dolarlık dış ticaret hacmi ile otomotivden sonra Türkiye'nin ikinci büyük sanayisi olan Avrupa'nın lider üreticisi konumundaki Türk Tekstil sektörü, 21-24 Nisan 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen "ITM Texpo Eurasia 2012"de bir araya geldi. Fuara Mimsan Grup şirketlerinden Mimsan Endüstri Kazanları A.Ş. (MEK) de katılım gerçekleştirdi.

ITM Texpo Eurasia 2012 Fuarı'nda pamuk ve elyaf hazırlama, iplik hazırlama, iplik büküm, dokuma hazırlık ve dokuma, düz ve yuvarlak örgü, kapitone, çorap, brode, boya-baskı- terbiye makineleri, tekstil kimyasalları, laboratuvar cihazları ve kalite kontrol sistemleri; CAD- CAM- CIM Uygulama ve Otomasyon Sistemleri, makine yedek parça ve aksesuarları yer aldı. Teknik tekstiller ve nonwoven ile ilgili teknoloji, hammadde, kimyasal ile yarı mamul ve nihai ürün firmaları, eş zamanlı gerçekleştirilen HIGHTEX 2012 Fuarı'nda ürünlerini sergilediler.

Tekstil sektöründe Boyahanelerin kalbi olan Akışkan Yataklı Buhar Kazanları ve RAM’larda kurutma amaçlı kullanılan Akışkan yataklı Kızgın Yağ Kazanlarının imalatçısı olan firmamız Mimsan Endüstri Kazanları A.Ş. nin, üretim ve referans tanıtımlarının yer aldığı standına ilgi yoğundu.

Türkiye’nin ilk ve tek üreticisi olarak Elektrostatik Filtre(ESP) ve Buhar Kazanı ile Kızgın Yağ’ın birbirinden bağımsız olarak tek kazanda üreten patentli Akışkan Yataklı Kombine Kazan ürünlerinin sergilendiği fuarda katılımcı ve ziyaretçi işletme sahibi/yöneticilerine Mimsan Kazanlarının avantajları hakkında geniş bilgiler verildi.

24 Nisan 2013 Çarşamba

« Tüm Haberler