Buhar Kazanı, Kat Kaloriferi, Kalorifer Kazanı - Mimsan Grup

ICCI 2016 Fuarına Katıldık.

Mimsan Grup olarak katıldığımız, Türkiye ve bölgenin en önemli Enerji Etkinliği ICCI 2016 – 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 27 – 29 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde Yapıldı.

Sirkülasyonlu Tip Akışkan Yataklı Kazanlar ile sık sık kendinden söz ettiren, ilk ve yenilikçi (çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan teknoloji) yatırım projeleriyle ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan Mimsan Grup; ICCI 2016 Fuarında bir çok yerli ve yabancı ziyaretçiyi de kendi standında ağırlamanın mutluluğunu yaşadı.

Fuarla eş zamanlı gerçekleşecek konferanslarda, 200'den fazla yabancı konuşmacı ve 35 oturumda 15.000'ie yakın ziyaretçinin katılımı ile Enerji Politikaları, Enerji Mevzuatları ve Stratejileri, Enerji Verimliliği, Tüm Enerji Teknolojileri, Ürün ve Hizmetleri gibi çeşitli konular masaya yatırıldı.

KBSB Yönetim Kurulu Başkanı Genel Koordinatörümüz H. Ahmet İLHAN; Enerji Üretiminde Yerlileşme, Termik ve Biokütle Santralleri ile ilgili oturuma konuşmacı olarak katıldı.

Fuarın son günü İstanbul Wow Hotelde “Endüstride Buhar Maliyetini %50 Azaltmak Mümkün” konulu bir de seminer gerçekleştirdik. Endüstri tesis yöneticileri, enerji müdürleri ve sektör temsilcilerinin bulunduğu toplantıda Yönetim kurulu başkanımız Enver İLHAN, Sirkülasyonlu Akışkan Yataklı Kazanların Endüstri Tesislerinde Kullanımı hakkında kısa bir sunum gerçekleştirdi.  

30 Nisan 2016 Cumartesi

« Tüm Haberler