Mimsan Akışkan Yataklı Sıcak Gaz Jeneratörü

TÇMB Teknik Seminerine Katılıyoruz.

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliğinin, İki senede bir geleneksel olarak düzenlediği ve 2015 yılında 512 katılımcı ve 103 ulusal-uluslararası firma ile tamamlanan Teknik Seminer Programlarının yenisi olan 14. TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi, 10-13 Ekim 2017 tarihleri arasında Kaya Palazzo Golf Resort, Belek Antalya’da düzenlenecek.

Çimento sektöründe cevher kurutulmasında kullanılan ve sıcak gaz üretmek amacıyla dizayn edilen, Mimsan Akışkan Yataklı Sıcak Gaz Jeneratörleri hakkında teknik bilgilere bu fuarda erişebilirsiniz. 

Mimsan Akışkan Yataklı Sıcak Gaz Jeneratörleri özellikle enerji verimliliği ile ön plana çıkmakta,  Ucuz elek altı toz linyitle düşük yakıt maliyeti, Düşük elektrik tüketimi, Kısa start-up süresi ve Düşük motorin tüketimi ile Çimento fabrikalarının her zaman ilk tercihi olmaktadır. 

Daha önce Adana Çimento ve Bolu Çimentoya termal kapasitesi 9.7 MW olarak üretilen Mimsan Akışkan Yataklı Sıcak Gaz Jeneratörleri, Yakıt çeşitliliği ve yüksek yanma verimi ile Çimento Fabrikalarına büyük avantaj sağlamaktadır.  

 

 

9 Ekim 2017 Pazartesi

« Tüm Haberler