ISI TEKNOLOJİSİ A.Ş

ISI TEKNOLOJİSİ A.Ş

“MİMSAN GRUP” şirketlerinden olan “ISI TEKNOLOJİSİ A.Ş.” “MİMSAN” markası ile ısı cihazları üretiminde Türkiye pazarında yerli sermaye ile üretim yapan en büyük firma konumundadır. “MİMSAN ISI TEKNOLOJİSİ ” Deneyimli ekibi, ürün kalitesi, müşteri odaklı tasarım anlayışı ve satış sonrası servis hizmetleri ile sektörün önde gelen markaları arasında yerini almıştır.

Müşterilerden gelen taleplere eksiksiz cevap verebilmek için çalışan ISI TEKNOLOJİSİ A.Ş. , her ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümler sunabilmek için ; farklı özelliklere sahip geniş ürün seçeneğini portföyünde bulundurmaktadır.

  • Katı, sıvı ve gaz yakıtlar ile çalışabilen merkezi sistem ve bireysel sıcak su kazanları,
  • Üretmiş olduğu cihazlar ile uyumlu çalışan ekonomi panelleri,
  • Sıcak su kazanı ve güneş enerjilerinden elde etmiş olduğu ısıyı kullanım suyuna veren boylerler, akümülasyon tankları,
  • Panel radyatör ve havlupanlar,
  • Modüler su depoları, 

Üretimin yanı sıra; ısıtma sistemlerinde ihtiyaç duyulan brülör, kapalı genleşme, kontrol vanaları gibi ürünlerinde satış ve pazarlaması yapılmaktadır.

Sektörde yaşanan yenilikleri ve gelişmeleri üretimine yansıtan ISI TEKNOLOJİSİ A.Ş. ; Breauveritas, TÜV, GL gibi firmalardan almış olduğu kalite ve CE belgeleri ile kalitesini tescillemektedir.

Yurtiçi ve yurt dışında bulunan 100’ü aşkın saygın bayi ve servisimizle “sıcak dostluklar” kuruyoruz.

İletişim Bilgileri
Adres 2.Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:13 Pk. 44110 Merkez, Malatya,Türkiye
Telefon +90 (422) 244 01 44
Faks +90 (422) 244 01 53
E-Mail info@mimsangrup.com.tr
Web Sitesi http://www.mimsangrup.com.tr

< Tüm Şirketler